طراحی و سئو سایت شرکتی

طراحی و سئو وب سایت شرکتی یکی از انواع خدماتی است که توسط مرکز طراحی سایت ملایر وب انجام می پذیرد . یکی از نمونه های سئو و طراحی وب سایت شرکتی که تازه به ملایر وب واگذار گردیده است طراحی و سئو سایت ایزوگام اصل می باشد .

در تاریخ ۱/۳ / ۱۳۹۹ کار طراحی و سئو و بهینه سازی با هدف قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل با چند عبارت کلیدی نظیر قیمت ایزوگام ، نصب ایزوگام  به مرکز طراحی سایت ملایر وب واگذار گردید .

در مدت ۲ ماه کاری طراحی سایت اختصاصی  و سئو به پایان رسید و اتوریتی دامنه این وب سایت به ۱۰ و پیج اتوریتی به ۳۱ تبدیل شده . در این لحظه که ما در این نوشته در مورد نمونه طراحی سایت شرکتی صحبت می کنیم وب سایت شرکت ایزوگام اصل با کلمه کلیدی قیمت ایزوگام فعلا در صفحه دوم نتایج جستجو قرار دارد . متخصصین اهل فن خود بخوبی میدانند برای تبدیل اتوریتی دامنه یک سایت به ۱۰ حد اقل ۵ سال وقت لازم است با مداومت و پشتکار و تبلیغات بسیار گران قیمت و این کار بار ارزانترین قیمت در مورد این سایت بسیار دور از ذهن بود که توسط متخصصین رشته سئو و بهینه ساز ملایر وب انجام گردید .

برای بررسی دقیق وب سایت شرکت ایزوگام اصل به این آدرس مراجعه فرمایید  https://isogumasl.com/  اطلاعات بعدی در مورد این سایت بزودی منتشر می گردد .

مطالب مرتبط

Written By

مصطفی حقی

administrator
Call Now Buttonتماس با ما