طراحی سایت و اپلیکیشن همدان

طراحی حرفه ایی سایت و اپیکیشن موبایل در همدان

طراحی حرفه ای وب سایت، هنری است که شما باید از آن به نحوی استفاده کنید تا بتوانید با تغییرات روزمره ای که در تکنولوژی به وجود می آید مقابله کنید. در دنیای امروز اولین قدم جهت داشتن یک وب سایت حرفه ای تطابق آن با صفحات موبایل است. در قدم بعدی شما باید به جزئیات بپردازید که صفحاتی جذاب خلق کنید. بر قراری تعادل رنگ و خوانا بودن صفحات در این مقوله نقش اساسی بازی می کنند. یکی از جنبه های ظاهری این است که وب سایت دارای طرحی باشد که کاربر بتواند به راحتی از صفحات آن بازدید کند. به این نکته نیز توجه داشته باشید علاوه بر جنبه های ظاهری، جنبه محتوایی سایت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، این محتوا است که برای کاربر تعیین کننده است که در سایت باقی بماند یا آن را ترک کند.

در مورد تمامی موارد فوق در این مقاله به صورت مفصل صحبت می شود.لازم به ذکر است مرکز طراحی ملایر وب  با تیم تخصصی طراحی سایت و برنامه نویسان متخصصی که در حوزه طراحی اپلیکیشن موبایل در اختیار دارد می تواند پکیج کاملی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

طراحی وب سایت استان همدان
تماس با ما

چرا طراحی سایت در همدان ؟

اینترنت باعث تغییرات گسترده ای در نحوه خرید و جستجو مردم در سرتاسر دنیا شده است. بر طبق آمار سال ۲۰۱۲، در کشور آمریکا مشتریان بیش از ۲۸۹ میلیارد دلار خرید اینترنتی انجام داده اند و بر طبق همین تحقیقات بیش از ۸۰% مردمی که از اینترنت استفاده می کتتد حداقل یکبار در طول عمرشان نسبت به خرید اینترنتی اقدام کرده اند. با توجه به این آمار، برای هر کسب و کاری از بزرگ گرفته تا کوچک لازم است جهت حفظ مزیت رقابتی خود در اینترنت حضور یابد.

طبق تحقیقاتی که توسط موسسه نیلسن صورت گرفته است، بیش از ۸۵% مردم از اینترنت جهت یافتن کسب و کارهای محلی استفاده کرده اند. بدون وجود وب سایت، این مشتریان قادر به برقراری ارتباط با کسب و کارهای محلی نبوده اند. دانستن این نکته ضروری است که موتور جستجو گوگل به خصوص بر روی جستجو های محلی متمرکز است، پس زمانیکه می خواهید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید داشتن یک وب سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

علاوه بر این، یک وب سایت حرفه ای نه تنها در بخش محلی بلکه در سرتاسر جهان می تواند شما را معرفی کند. یکی دیگر از مزایای وب سایت این است که شما ۲۴ ساعته می توانید در خدمت مشتریان خود باشید، وب سایت به شما اجازه می دهد بصورت لحظه ای با مشتری در ارتباط باشید. به این جنبه نیز توجه کنید که هزینه تبلیغات از طریق پست، چاپ بروشور، آگهی های تلویزونی و بیلبوردها می تواند برای شما بسیار گران باشد در حالیکه با داشتن یک وب سایت می توانید این هزینه ها را کاهش دهید.

مرکز طراحی ملایر وب با طراحی وب سایت های حرفه ای، طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی نرم افزارهای اختصاصی به کسب و کارها کمک می کند تا مکانیزه شوند و فرایندهای خود را به شکلی پویا در بستر فناوری اطلاعات پیاده سازی کنند.

ویژگی های سایت حرفه ایی

بسیاری از کسب و کار ها به این مسئله توجه نمی کنند که چقدر طراحی وب سایت آن ها کاربردی و حرفه ای است. کارکردن آسان با یک وب سایت می تواند موفقیت آنرا تضمین کرده و باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان و حجم فروش کسب و کار شود. توجه به ویژگی های طراحی حرفه ای وب سایت می تواند شما را در مقابل رقیبانتان در موقعیت ممتاز تری قرار دهد. روش های گوناگونی جهت طراحی حرفه ای وب سایت وجود دارد که ما در اینجا به ویژگی های وب سایت های حرفه ای طراحی شده توسط ملایر وب می پردازیم:

ریسپانسیو و سازگار با موبایل

هرروز بر تعداد استفاده کنندگان از تلفن های هوشمند جهت دسترسی به اینترنت افزوده می شود، درنتیجه سازگاری سایت با صفحات نمایش این گوشی ها به یک اجبار تبدیل شده است. اولین قدم جهت اینکه متوجه شوید وب سایت شما برروی صفحه گوشی تلفن همراه چگونه نمایش داده می شود، استفاده از تست کننده گوگل است. (Google mobile site tester) از طریق این ابزار می توانید بررسی کنید که آیا وب سایت شما با تلفن های همراه سازگار می باشد یا خیر و بر همین اساس گوگل یک سری پیشنهاد جهت بهبود نمایش سایت در موبایل در اختیار شما قرار می دهد.

مدیریت و راهبری آسان وب سایت

مدیریت و راهبری خوب و آسان در وب سایت شما یکی از ویژگی های مهم در کاربری آن است. استفاده از منوهای ساده می توانند بهترین جواب را بدهند و بیشترین سازگاری را با مرورگرهای مختلف و پلتفرم های گوناگون داشته باشند.

این مسئله نیز بسیار مهم است که از شلوغ بودن وب سایت به شدت پرهیز شود. سعی کنید تعداد منو ها را تا حد امکان محدود کنید. یک منو که به سمت پایین باز می شود برای وب سایت هایی که دارای صفحات و بخش بندی های زیادی هستند می تواند موثر باشد.

 

طراحی و کدنویسی استاندارد w3c

وب سایتی که بر اساس استاندارها و Best Practice ها طراحی شده است اغلب مطمئن تر و قابل اعتمادتر عمل می کند. این باعث می شود که وب سایت سریعتر بالا بیاید و سازگاری بیشتری با مرورگرها و پلتفرم های مختلف داشته باشد. یک خوبی دیگر اینکار، پیدا شدن مشکلات وب سایت به نحوی ساده تر و راحت تر است.

تمامی وب سایت های طراحی شده در ملایر وب بر اساس استانداردهای سازمان جهانی وب W3C می باشد و تمامی کدها به شکلی استاندارد در طراحی استفاده شده اند

طراحی سایت همدان کاملا حرفه ایی

جهت مشاوره در مورد طراحی وب سایت می توانید از مشاوره تلفنی یا حضوری رایگان کارشناسان ملایر وب بهره ببرید. شروع پروژه های طراحی وب سایت در ملایر وب با برگزاری جلسات شناخت و ارائه یک طرح اولیه از وب سایت به مشتری آغاز می گردد. این طرح به صورت اختصاصی برای هر مشتری طراحی می شود و از طرح های سایر مشتریان کپی نمی شود. بعد از تایید طرح توسط مشتری برنامه نویسی بر روی وب سایت آغاز می شود و بر اساس تحلیل های انجام شده در ابتدای پروژه پنل مدیریتی وب سایت آماده می گردد و پس از تست های انجام گرفته بر روی سایت و آموزش ورود اطلاعات از طریق پنل راهبری به مشتری، وب سایت آماده تحویل می باشد.

کلیه وب سایت های طراحی شده در ملایر وب  یک سال پشتیبانی رایگان خواهد داشت که این پشتیبانی شامل رفع خطاهای احتمالی  در وب سایت می باشد. پشتیبانی وب سایت های ملایر وب از طریق سیستم تیکتینگ و به صورت تلفنی انجام می گیرد.

مطالب مرتبط

Written By

مصطفی حقی

administrator
Call Now Buttonتماس با ما