طراحی سایت تبلیغات و نیاز مندی در همدان

طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی امروزه با گسترش وب سایت ها در سطح اینترنت بسیار موفق عمل نموده اند. وب سایت ها برای موفقیت در محیط آنلاین باید نام تجاری شناخته شده ای داشته باشند، طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی به منظور شناساندن وب سایت ها در دایرکتوری های مختلف بسیار موفق عمل نموده اند. در طراحی سایت درج آگهی امکاناتی از قبیل نمایش مشخصات شرکت، آدرس تماس، آدرس وب سایت، لوگوی شرکت وکلمات کلیدی کسب وکار شما که به واسط آن در صدد می باشید تا وب سایت شما را بهتر بیابند.

طراحی سایت آگهی، نیازمندی و تبلیغاتی همه در یک راستا هستند با یک استراتژی کاری، اما برای اینکه اینگونه وب سایت ها بتوانند کسب درآمد کنند باید مدیریت خوبی روی سایت خود داشته باشند، باید تبلیغات هدفمند انجام بدهند و در بازاریابی خود جهت معرفی وب سایت خود به دیگران کوشا باشند. در این سایت ها کاربران با عضویت در سایت می توانند آگهی های خود را به گونه های مختلف ثبت کنند، مثل آگهی ها ستاره دار، که کاربر بابت آگهی هزینه ای پرداخت می کند، طراحی سایت ملایر وب با داشتن یک مدیریت محتویات خیلی ساده در عین حال دقیق می تواند بهترین گزارشات را از فروش نمایش دهد.
بسیاری از کارفرمایانی که طراحی سایت آگهی و نیازمندی ها را از ما درخواست می کنند، در نظر دارند که هر شخصی با پرداخت هزینه بتواند یک صفحه برای کار خود داشته باشد ، مانند یک وبلاگ که آگهی ها خود را درون آن ثبت کنند، این یک ایده بسیار جالب بوده است، مرکز طراحی سایت ملایر با داشتن تیمی مجرب در طراحی وب سایت می تواند ایده هاو نظرات شما را به خوبی پیاده سازی کند .

 

تماس با ما
تماس با ما

 

امکانات سایت تبلیغات و نیازمندی در همدان

۱٫مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا
۲٫مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی
۳٫تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
۴٫تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
۵٫قابلیت تعریف بینهایت مدیر با سطح دسترسی های مختلف
۶٫مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین و امکان تایید و رد پرداخت و افزایش موجودی به صورت آنلاین مشتری
۷٫امکان افزودن یا کاهش اعتبار مشتری جهت مشتریان خاص
۸٫امکان ورود اخبار سایت و اطلاع رسانی به مشتریان
۹٫امکان ایجاد پکیج تعرفه برای هر دسته از تبلیغات بدون محدویت
۱۰٫بروز رسانی خودکار سایت شما بدون نیاز به دخالت شما به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار
۱۱٫امکان مدیریت منوهای سایت بدون نیاز به دانش طراحی با قبلیت ترتیب گذاری و مدیریت اطلاعات صفحات
۱۲٫طراحی با امکانات سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو)
۱۳٫امکان افزودن کلمات کلیدی و ایجاد ارتباط بین دسته های نیازمندی و آگهی ها
۱۴٫تعریف روشهای پرداخت با امکان ورود پارامترها به صورت دلخواه
۱۵٫قابلیت تعریف و اضافه کردن حسابهای بانکی ( شماره حساب و شماره کارت ۱۶ رقمی )
۱۶٫سیستم مدیریت تبلیغات بنر

 

هزینه طراحی سایت در همدان

طراحی سایت های اختصاصی کاملا بر اساس نیاز های کارفرمایان طراحی و برنامه ریزی می شوند و به همین علت ما نمی توانیم هزینه را دقیقا به شما اعلام کنیم، در صورتی که می خواهید یک وب سایت نیازمندیها و یا تبلیغاتی راه اندازی کنید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

سئو و بهینه سازی سایت در همدان

یک وب سایت آگهی علاوه بر اینکه باید خیلی ساده باشند باید قوانین سئو و بهینه سازی سایت را به خوبی رعایت کند تا موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و . . . بتوانند آنها را تجزیه و تحلیل کرده و در نتایج خود نمایش دهند، ما می توانیم برای شما در وب سایت های مختلف، شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر و … فعالیت های خوبی جهت معرفی سایتتان انجام دهیم تا خیلی سریع تر شناخته شوید.

 

 

مطالب مرتبط

Written By

مصطفی حقی

administrator
Call Now Buttonتماس با ما