طراحی سایت با جوملا

جوملا یک از سیستم های مدیریت محتوای  بسیار موفق و کارآمد است که در کنار  وردپرس جزء محبوبترین cms  ها  که توسط طراح وب سایت برای طراحی  انواع وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد . بسیاری از وب سایت های موفق و پرپازدید جزء سایتهایی هستند که تسط این سیستم مدیریت محتوی طراحی و اجرا شده اند ، وب سایت های فروشگاهی ، وب سایت های شرکتی ، وب سایت های سازمانی ، وب سایت مدرسه ، وب سایت خبری و دیگر انواع طراحی سایت با موضوعات متفاوت .

 

امکانات مدیریت محتوی جوملا

جوملا دارای هسته ایی بسیار قدرتمند است که با انعتاف پذیری بسیار مناسب این فرصت را برای گسترش دهندگان فراهم نموده که با طراحی و نگارش پلاگین ها و ماژول های متعدد به قابلیت های این سیستم مدیریت محتوی روز به روز امکانات جدیدی افزوده شود . در حال حاضر هزاران پلاگین و ماژول برای جوملا نگارش شده است که موجب گردیده تا توسط این سیستم انواع وب سایت با موضوعات و امکانات بسیار فراوان طراحی و اجرا شود . انواع ماژول فروشگاهی ، ماژول های نمایش اسلاید ، افزونه های امنیتی ، افرونه های درگاه پرداخت ، فرم های تماس با قابلیت های متفاوت ، پلاگین های رزرو و نوبت دهی و هزاران مورد دیگر .

 

استفاده از جوملا برای طراحی چه سایت هایی مناسب است؟

هیچگونه محدودیتی  در طراحی و ساخت انواع سایت با موضوعات مختلف برای این سیستم مدیریت محتوی وجود ندارد . با جوملا می توانید هر سایتی را که مایل هستید  با بهترین کیفیت در بازدهی و مدیریت آسان بسازید . جوملا با هسته و مکانیزم بسیار قدرتمند قادر است تا در وب سایت های با بازدید و درخواست بسیار بالا نیز بهترین عملکرد را داشته باشد . بخصوص آنکه در مقایسه با دیگر سیستم های مدیریت محتوی ، جوملا بهترین گزینه برای طراحی سایت دو و یا چند زبانه می باشد .

 

سئو وب سایت جوملا

جوملا خود دارای امکانات از پیش تعریف شده برای سئو و بهینه سازی است و در کنار آن ماژول های فراوانی نیز در زمینه سئوی جوملا نگارش شده که قابلیت جوملا را در این زمینه بسیار ارتقا داده است .

 

قیمت طراحی سایت جوملا

مرکز طراحی سایت ملایر ، ملایر وب آماده است تا انواع وب سایت دلخواه شما را با بهترین کیفیت و بالاترین سطح پشتیبانی توسط مدیریت محتوی جوملا طراحی و اجرا نماید . کافی ست  پروژه طراحی مورد نظر خود را مطرح نماید .

قابل توجه هم استانی های عزیز . ۳۰ درصد تخفیف ویژه جهت طراحی سایت در ملایر  و طراحی سات در همدان  از سوی ملایر وب در نظر گرفته شده تا شما هم  بتوانید سایت خود را با ارزان ترین قیمت راه اندازی نمایید .

 

طراحی سایت در همدان

ملایر وب مرکز طراحی وب سایت ملایر : طرح حرفه ایی و تخصصی انواع وب سایت شخصی – طرحی سایت شرکتی – طراحی سایت فروشگاهی با کمترین هزینه و بالاترین سئو و بهینه سازی . طراحی سایت در همدان – طراحی سایت در استان همدان – طراحی سایت همدان

 

طراحی سایت همدان

طراحی وب سایت با بالاترین کیفیت ، طراحی قالب اختصاصی ، سئو و بهینه سازی بالای ۹۰% ، طراحی وب سایت همدان با کدنویسی استاندارد بر پایه ISP.NET ، طراحی سایت همدان با سیستم های مدیریت محتوی متن باز جوملا ، وردپرس ، دروپال ، نیوک لرن ، طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه استاندارد ، طراحی سایت همدان با کمترن هزینه . با ما همیشه در صفحه اول گوگل باشید

مطالب مرتبط

Written By

مصطفی حقی

administrator
Call Now Buttonتماس با ما