بهینه سازی سایت و سئو

سئو و بهینه سازی سایت در ملایر

مرکز طراحی سایت ملایر ، ملایر وب : مجری تخصصی بهینه سازی و سئوی وب سایت با هدف کسب رتبه و جایگاه برتر در نتایج جستجوی ربات های مرورگر به خصوص موتور جستجوگر گوگل ، شما هم می توانید با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی ملایر وب در صفحه نخست جستجوی گوگل بدرخشید ، با ما در ارتباط باشید

 

 

 

تماس با ما
تماس با ما

سئو و بهینه سازی سایت

از آنجا که بیشتر بازدیدکنندگان واقعی، وب سایت ها را از طریق موتورهای جستجو می یابند، امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های برترِ موتورهای جستجو، به یک علم تبدیل شده است.

سئو در اصطلاح بهینه ساختن یک وب سایت است؛ به این معنا که می توان با اعمال یک سلسله از اصول و بکارگیری فناوری بهینه سازی وب سایت، رتبۀ یک سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو را بالا برد. این امر در نتیجه موجب بازدید بیشتر از سوی کاربران اینترنتی و جذب بیشتر مخاطب است.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو در دو فاز اصلی تعریف می شود. فاز اول Onsite SEO است که بخش اعظم آن را طراحی سایت بر اساس اصول سئو و فراهم آوردن محتوای قوی شکل می دهد. فاز دوم ایجاد لینک از سایت‌های مرتبط یا اصطلاحاً لینک بیلدینگ است که به صورت عادی باید با استفاده از سوشیال مدیا، سایت‌های ویدیویی و سایت‌های مرتبط انجام شود. بکارگیری اصول سئو از حساسیت خاصی برخوردار است؛ به طوری که اگر درست بکارگرفته نشود نه تنها باعث ارتقاء رتبۀ سایت نمی گردد، بلکه ممکن است موجب به بار آمدن زیان هایی نیز بشود.

مرکز طراحی ملایر وب، طراحی سایت در ملایر را برای مشتریان خود به گونه ای انجام می دهد که در خصوص معرفی به موتورهای جستجو، نمود و ظهور بهتری داشته باشد، ترافیک سایت بیشتری جذب کند و به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود، در صفحات بالاتری قرار گرفته و در نهایت به شکل مناسبت تری در معرض دید مخاطبین و جستجو کنندگان محصولات و سرویس های متنوع قرار گیرد.

توجه به این نکته بسیار مهم است که طبق جدیدترین الگوریتم ها و استانداردهای گوگل تولید محتوا یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو در افزایش رنکینگ و رتبه سایت در بخش Onsite SEO می باشد و کاسپید در این راستا بخشی تخصصی از نیروهای خبره و کارآمد جهت ارایه خدمات به مشتریان خود راه اندازی کرده است.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت

چرا سئو و بهینه سازی ملایر وب؟

اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

  • اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.
  • علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد
  • کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
  • هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند.

 

طراحی سایت و سئو در همدان

هدف اصلی از سئو سایت کسب جایگاه برتر در موتورهای جستجو است.(منظور از رتبه برتر در موتور جستجو تنها موقعیت در صفحه ۱ گوگل میتواند باشد زیرا اکثر افرادی که از موتورهای جستجو استفاده میکنند تنها به صفحه اول یا دوم نتایج نگاه میکنند.)

قرار گرفتن سایت شما در رتبه های برتر گوگل نه تنها به جذب ترافیک بیشتر سایت شما کمک میکند بلکه به هدف اصلی شما از طراحی سایت که کسب سودآوری بیشتر است نزدیک است.این جا همان جایی است که بخش اعظمی از مدیران کسب و کارهای اینترنتی دغدغه حضور در صفحات اول و چه بسا سه لینک اول در موتور جستجو گوگل را پیدا میکنند.اما برای  بیشتر مبتدیان ورود به این عرصه، سفر SEO  قبل از اینکه شروع شود به پایان میرسد زیرا نداشتن اطلاعات لازم نه تنها به کسب جایگاه در موتورهای جستجو کمک نمیکند بلکه شما را متحمل ضربه ای سنگین و سخت از جانب موتورهای جستجو میکند و دقیقا زمانی که فکر میکنید در یک مسیر درست در حال حرکت هستید با آپدیت شدن الگوریتم بعدی گوکل مانند یک تانک منفجر میشوید.

این جاست که این سوال در ذهن ما شکل میگیرد که موتور جستجو چیست؟سئو چیست؟ seo خود را به چه کسی باید واگذار کنیم؟سئو کار کیست؟

بهینه سازی موتور جستجو در ظاهر امری ساده است اما در باطن فرآیندی با پیچیدگی بسیار زیاد است زیرا موتورهای جستجو مانند گوگل از الگوریتم های پیچیده برای ارزیابی وب سایت ها استفاده میکنند.این الگوریتم ها به صورت منظم و پی در پی آپدیت میشود. از این رو فرآیند سئو دانش و مهارت لازم خود را می طلبد.

بیایید نگاهی تخصصی و تفکیک شده به یک پروژه بیندازیم اینکه از چه نقطه ای باید شروع کنیم و به چه نقطه ای باید برسیم.

 

سئو سایت خود را به ملایر وب بسپارید

همانطور که در بالا بیان کردیم سئو ایجاد یک استراتژی جامع و موثر بازاریابی است که نتیجه آن رشد و موفقیت در کسب و کار شما میباشد.

برای سئو سایت اصول و قواعدی نیاز است که بسیاری از قواعد و قوانین به صورت مناسب و صحیح در کنار هم نقش ایفا میکنند.

رعایت اصولی و صحیح این قوانین و قواعد نیازمند آشنایی به الگوریتم های موتور جستجو و گوگل و مستلزم داشتن دانش و تخصص کافی در این زمینه میباشد.

اگر بخواهید به عنوان یک صاحب سایت سئو سایت را آموزش ببینید قطعا مستلزم صرف زمان و هزینه زیادی است و طبیعتا باز هم فرصت رسیدگی به ملزومات وب سایت خود را نخواهید داشت.

سفارش سئو و بهینه سازی سایت راه حلی برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی است که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه با خیالی آسوده میتوانند تاثیر مستقیم آن را بر افزایش درآمد و کسب و کار خود ببینید.

در همین راستا ملایر وب در صدد رفع نیاز سفارش سئو سایت کارفرمایان بر آمده است و خدماتی نوین را ارائه نموده است.

مطالب مرتبط

Written By

مصطفی حقی

administrator

Be the first to comment “بهینه سازی سایت و سئو”

چهار × پنج =

Call Now Buttonتماس با ما